niedziela, 23 listopada 2014

Modowe nowinki

Dzień dobry wszystkim! Mam nadzieję, że wstaliście właściwą nogą, jesteście po pożywnym śniadaniu i dobrej, pobudzającej kawie. Chociaż czy w niedziele potrzebna jest kawa? Podobno w niedzielę można spać do woli! Nie do końca się z tym zgadzam, mi praca wypada nawet w niedzielę, jak tydzień temu, gdzie pobudkę miałam o 7;30 by zdążyć na 9 na przygotowania do sesji. Ale wiecie, dla tej pracy mogę nie spać wogóle i dalej mieć ogromnego powera. To wszystko dzięki PASJI, która daje mi szczęście, energię, spełnienie. Lecz nie o tym miało być. Mam dla Was kilka świeżych nowinek ze świata mody!

1. Original by Anja Rubik

O Anji zawsze było głośno, ale chyba nigdy aż tak bardzo, jak teraz. Dopiero premierę miała ekskluzywna kolekcja zaprojektowana przez modelkę dla Mohito, a już, właśnie wczoraj, światło dzienne ujrzały perfumy Anji - "Orignal by Anja Rubik". Ktoś z Was był wczoraj na oficjalnej premierze w Galerii Mokotów w Warszawie (tak, wszystko zawsze dzieje się w Warszawie)? Można było zrobić sobie fotkę z gwiazdą, uprosić autograf, wypróbować tester i oczywiście wykonać zakup. 2. Project Runway powraca!

To już pewne! Project Runway powróci wiosną na ekrany! Podobno niedługo mają ruszyć pierwsze castingi. TVN specjalnie intryguje nie dając konkretnej odpowiedzi czy skład jury pozostanie taki sam, a co najważniejsze czy Anja nadal podejmie się tej pracy? Jak myślicie? 

3. H&M online

Nareszcie doczekamy się internetowych zakupów w znanym i lubianym H&M. Od 2015 roku firma rusza ze sprzedażą online w 8 nowych krajach, w tym właśnie z Polsce. Od teraz całe serie kolekcji będą dostępne dla każdego! 4. Urodziny Nenukko

Wczoraj swoje pierwsze urodziny obchodziła nasza polska marka Nenukko Store! Miejski styl w projektach Nenukko to indywidualizm i wyjątkowość przekładana przez projektantkę na klientów. A jednak, w Polsce też jest z czego być dumnym w zakresie mody!A tymczasem, w szarej rzeczywistości życzę Wam miłej niedzieli!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz